Elit İklimlendirme Hizmetleri TİC ve LTD ŞTİ 1995 yılında İstanbul’da imar teknik tic ve ltd şti olarak kurulan bünyesinde klima ve beyaz eşya yetkili servislikleri bulundurarak hizmet hayatına devam eden Vestel Yetkili Servisi İmar Teknik Tic ve Ltd Şti.’nden Şubat 2015 yılında ayrılarak yalnızca klima, merkezi klima, vrf, fancoil, ticari tip klimalar üzerine tedarik, bakım ve onarım hizmetleri veren bir firmadır.

Firmamız her müşterisine ayrı bir ilgi odağı oluşturup gereken özeni göstermektedir. Elit İklimlendirme Hizmetleri olarak, müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş dürüstlük ilkesinde ilk açıldığı günden itibaren süregelen hizmetimiz devam etmektedir. Kaliteli ürünlerimiz ve hızlı çözümlerimiz ile Elit iklimlendirme hizmetleri; sunduğumuz hizmet anlayışı ve uzman kadromuz ile satış, servis ağı, müşteri odaklı çözümlerimiz, farkı bizimle yaşamınızın tercih sebebi olmuştur.

Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası izlemek Elit İklimlendirme Hizmetlerinin temel ilkesidir.

Misyonumuz; yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.

Vizyonumuz ; fark yaratarak iklimlendirme sektöründe “tek adres” olmaktır

Geride bıraktığımız  2015  yılı  süresince  daha  çok  VRF  ve  merkezi  sistem iklimlendirme sistemlerinin bakımı, onarımı, projelendirilmesi ve tedariği işleri gerçekleştirilmiştir.

  • elitiklim.com
  • info@elitiklim.com 

Şirket Yetkilisi
Mustafa KIRTAN
0212 419 07 07
0536 863 10 80